Творчий звіт перед громадою

/Files/images/vdinniki/IMG_4433сайт.jpgВже традиційно у листопаді в селі проводиться День села та День працівників сільського господарства. Учні та працівники школи є активними учасниками святкового концерту.

Цьому дійству передувала велика робота. Учні 10 класу разом з директором будинку культури Оленою Григорівною Мармуз працювали над проектом «Сільська вулиця, куток», який презентували перед всією громадою.

Учасники хореографічного гуртка «Маківка» демонстрували свої творчі таланти. Новостворений хоровий колектив «Намистинки» радували жителів села своїм мелодійним співом.

В залі будинку культури розгорнулась виставка творчих робіт гуртка «Прикрась свій дім». Всі гейсищани змогли побачити всі творчі здобутки школярів. На адресу яких лунали гучні оплески та слова захоплень від всіх жителів села.

День батька

/Files/images/P1011621.JPGЗа традицією Гейсиської ЗОШ І-ІІІст. у 1 класі відбулося родинне свято "Спасибі татусю, що ти в мене є".

Діти у віршах і піснях виражали свої почуття до найрідніших людей.

Класовод Г.П.Поліщук вручила татам симолічний диплом "Почесного першокласника" і висловила надію на всебічну піджтримку дитини вїї розвитку.

Батьки і дати продовжили садити біля школи трояндову алею. Маленькі школярики відчуваютьу квітах теплоту сердець своєї родини. Г.П.Поліщук - класовод 1 класу

Наша школа громадсько-активна

/Files/images/Фото0339.jpg25-26 листопада 2013 року в місті Ірпінь відбулася Міжнародна конференція "10 років впровадження програми

"Школа як осередок розвитку громади"в Україні: знання, практика, досвід".

Досвідом роботи в сільському районі столичної області ділилась наш директор - Діля Миколаївна.

Ура ПЕРЕМОГА!


Громадсько-активна школа (ГАШ) є однією з найбільш ефективних моделей шкіл, здатних розв’язати завдання перетворення шкіл у громадські інститути.

Ідея ГАШ довела свою значимість, являючись реальним механізмом об’єднання активних творчих людей, які орієнтуються на ідеали громадянського суспільства, на демократизацію освіти, так і всіх сфер соціального життя, на перетворення школи у просвітницькі й культурні центри громади.

/Files/images/перемога.JPGВсі ГАШ мають спільну філософію, вони гуртуються на демократичному ідеалі поваги до кожної людини та їх прав на участь у справах громади, що стосуються загального добра.

Основою ГАШ є твердження про те, що школа не може існувати окремо від потреб громади, саме школа може стати ініціатором розвитку місцевої громади.

/Files/images/гаш.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 555

Коментарi